Bubeníček Ota (Uhříněves 1871 - 1962 Mladá Vožice)
Na Litavce u Lochovic, signováno a datováno vlevo dole O. Bubeníček 24, olej/plátno fixované na kartonu, 30,5 x 29,5 cm, rám (Šm)
27.05.2017 - 15:00
- Vyvolávací cena:
CZK 15.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |